Paslaugos

VĖDINIMAS

Vėdinimo sistemų projektavimas ir montavimas gyvenamosios paskirties pastatuose, kavinėse, viešbučiuose, administraciniuose ir gamybiniuose pastatuose. Konsultavimas vėdinimo sistemų klausimais Klaipėdoje bei visoje Lietuvoje

KONDICIONAVIMAS

Kondicionavimo sistemų projektavimas ir montavimas gyvenamosios paskirties pastatuose, kavinėse, viešbučiuose, administraciniuose ir gamybiniuose pastatuose. Konsultavimas kondicionavimo sistemų klausimais Klaipėdoje bei visoje Lietuvoje.

ORINIS ŠILDYMAS

Orinio šildymo sistemų projektavimas ir montavimas gyvenamosios paskirties pastatuose, kavinėse, viešbučiuose, administraciniuose ir gamybiniuose pastatuose. Konsultavimas orinio šildymo sistemų klausimais Klaipėdoje bei visoje Lietuvoje.

CENTRINIAI DULKIŲ SIURBLIAI

Centrinių dulkių siurbimo sistemų projektavimas ir montavimas gyvenamosios paskirties pastatuose, kavinėse, viešbučiuose, administraciniuose ir gamybiniuose pastatuose. Konsultavimas centrinių dulkių siurbimo sistemų klausimais Klaipėdoje bei visoje Lietuvoje.

REKUPERACINĖS SISTEMOS

Rekuperacinių sistemų projektavimas ir montavimas gyvenamosios paskirties pastatuose, kavinėse, viešbučiuose, administraciniuose ir gamybiniuose pastatuose. Konsultavimas Rekuperacinių sistemų klausimais Klaipėdoje bei visoje Lietuvoje.

ŠILUMOS SIURBLIAI

Šilumos siurblių (oras-vanduo, oras-oras) projektavimas ir montavimas gyvenamosios paskirties pastatuose, kavinėse, viešbučiuose, administraciniuose ir gamybiniuose pastatuose. Konsultavimas šilumos siurblių klausimais Klaipėdoje bei visoje Lietuvoje.

TEIKIAME SERVISO PASLAUGAS

Paleidimas, derinimas, techninis aptarnavimas, remontas.

Atsiliepimai apie mus

They are professionals of their business.

Norime pasidžiaugti ir labai Jums padėkoti už puikiai atliktus vėdinimo sistemų įrengimo darbus. Šiek tiek skubėjome, nes labai spaudė laikas, bet labai džiaugiamės sulaukę pagalbos bei nuoširdaus aptarnavimo. Tikrai rekomenduosime Jus ir savo klientams. Dar labai norėjome pasidžiaugti įmonės vadovo žaibiška reakcija bei pagalba. Gavome puikią kokybę už atitinkamą kainą, kuri mums buvo prieinama. O dabar kvėpuojame grynu oru. Super!